Умивальники, раковини Rea

Виберіть підкатегорію

Код товару: 314-01

0

5 640грн.

На складі

Умивальник (раковина) REA BELINDA TERAZZO накладнийКрасивий і надзвичайно функціональний і сучасний ..

Умивальники, раковини Rea

В інтернет-магазині сантехніки Rea Одеса ви зможете вибрати або замовити раковину будь-якої форми і розміру.

Вибираючи раковину для ванної кімнати, важливо відразу визначиться з основними параметрами.

1. Матеріал раковин. Сучасні матеріали для умивальників і раковин зручні, екологічні, досить довго служать і легко миються. Раковини можуть бути виготовлені з:

  • санфаянса;
  • санфарфора;
  • різних металів (сталі, міді та ін.)
  • натурального і штучного каменю;
  • мармуру;
  • загартованого скла;

2. Розміри раковин для ванної кімнати.

Стандартна раковина має довжину 50-60 см, а ширину - близько 40 см.

Раковини, призначені для монтажу в комплекті з тумбами, як правило, мають розміри від 45 до 110 см, а подвійні раковини можуть досягати 180 см.

3. Змішувач для раковини.

Розмір змішувача повинен відповідати розміру раковини. Сантехніки радять підбирати змішувач так, щоб струмінь води потрапляв на край зливного отвору.

4. Тип установки раковини:

- Підлоговий (тюльпан) - найпоширеніший варіант установки;

- Консольний (монтаж раковини здійснюється шляхом кріплення до стіни) - виглядає дуже сучасно, візуально робить приміщення більш просторим, але вимагає додаткових турбот при монтажі;

- Вбудований (раковина врізається в тумбу або стільницю) - зручний тим, що дозволяє обладнати під нею місткі системи зберігання.

- Підвісна раковина без п'єдесталу або тумби - підійде в тому випадку, якщо ви хочете звільнити місце внизу раковини і позбутися від кріплень.

- Раковини п'єдестали, напівп'єдестали і тумби підійдуть для тих, хто хоче приховати комунікації. Тумби забирають частину простору, але допомагають раціонально використовувати місце - в них можна ховати побутову хімію або засоби гігієни. П'єдестали зберігають більше вільного простору і відмінно підійдуть для маленьких ванних кімнат.

- Раковина над пральною машиною. Такі раковини глибокі, але можуть значно заощадити місце у ванній кімнаті. Умивальник над пральною машиною забезпечить мінімальний зазор між умивальником і пральною машиною завдяки спеціальному сифона.

5. Форма умивальника або раковини - прямокутна, напівкругла, кругла, овальна, трикутна.

Телефонуйте нам (063) 8441794. Ми надамо вам пораду і допоможемо у виборі бажаної моделі раковини, а також швидко оформимо доставку по Одесі.