Унітази, компакти, біде, урінали

Код товару: 1349-01

0

2 347грн.

На складі

Кнопка змиву для інсталяції REA H NIKIELПредставляємо вам елегантну та надзвичайно функціональну кно..

Унітази, компакти, біде, урінали

Кожен з нас, роблячи ремонт у ванній кімнаті, стикається з вибором унітазу. Безумовно, унітаз, як найнеобхідніший атрибут нашого повсякденного життя, повинен відповідати всім побажанням майбутнього власника: бути комфортним, мати естетичну «зовнішність», підходити всім членам сім'ї і так далі.

Отже, на що ж варто звернути увагу, вибираючи унітаз?

Перш за все, це базові характеристики, такі як матеріал, з якого виготовлений унітаз, форма чаші, висота унітазу, бачок, тип змивання, а також тип зливання води з бачка.

Матеріал, з якого виготовляється сучасна сантехніка - це фарфор і фаянс, проте зустрічаються унітази з пластика, золота, і навіть зі скла.

Форма чаші унітазу буває в кількох виконаннях: тарілчаста, козирькова або воронкообразна. Всі ці види чаш мають свої конструктивні особливості, але найпоширенішою вважається козирькова чаша, оскільки вона перешкоджає утворенню бризок під час змивання.

Бачок унітазу також має ряд особливостей, наприклад, може бути підлоговим і підвісним, або ж вбудованим в стіну за допомогою спеціальних кріпильних конструкцій.

За типом змивання унітази діляться на моделі з прямим і зворотним змивом. Різниця цих моделей в тому, що зворотний змив омиває всю чашу цілком.

І слив з бачка також має свою специфіку. Він може бути однокнопочний, двокнопочний або аквастоп. Найзручніший варіант зливу - двухкнопочний, оскільки ця система дозволяє знижувати витрата води.

Різноманітна колірна гамма сучасної сантехніки дозволяє їй вписуватися в будь-який інтер'єр ванної кімнати, оскільки унітази можуть бути не тільки однотонні, а також мати різноманітні форми.